Ile cukru można spożywać podczas odchudzania?

Witam serdecznie Właśnie się odchudzam. Stąd moje pytanie .. nie licząc cukru zawartego w codziennym jedzeniu jak chleb, wędliny, makarony, owoce i tego typudziennie mogę spożywać ? Np. do posłodzenia kawy, herbaty, owsianki ?

Witam serdecznie,

najlepiej ograniczyć cukier do minimum. Jak jest Pani w stanie to najlepiej zreygnować całkowicie. Sama Pani zauważyła, że jest go bardzo dużo w różnych produktach.Od cukru, podobnie jak od soli można się odzwyczaić.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk

Najlepiej zrezygnować z cukru. To jedynie puste kalorie, które nic dobrego nie wnoszą. Najlepiej stopniowo zmniejszać ilość cukru dodawanego do napoju, aby po jakimś czasie zrezygnować ze słodzenia.

Pozdrawiam serdecznie,
Paulina Roziewska
proziewska@gmail.com
http://dietetyka-medyczna.pl/