Ile kilogramów mqm schudnąć?

witam mam 21 lat 164cm i ważę 68 kilogramów ile kilogramów powinienem schudnąć

Witam serdecznie,

to wbrew pozorom trudne pytanie. Nie wiem jaka ma Pani budowę ciała itp. Waga to nie wszystko. Na masę ciała wpływają też mięśnie i struktura kości. Być może wystarczy z 5 kg.
Widzę, że jest Pani z Warszawy, a ja tu przyjmuje pacjentów, więc najchętniej zaprosiłabym Panią na konsultacje dietetyczną podczas której przeprowadzimy pomiary składu ciała i sprawdzimy jak rozkłada się tkanka tłuszczowa w Pani ciele a jak będzie Pani zainteresowana to ułożę odpowiednią dietę.

W razie pytań lub zainteresowania wizytą zachęcam do kontaktu:
joanna.wasiluk@o2.pl lub 506 225 670
Pozdrawiam
Joanna Wasiluk
dietetyk