Ilość usuwanego tłuszczu z brzucha podczas liposukcji

Chciałabym poddać się zabiegowi liposukcji brzucha. Ale nie chciałbym się pozbywać się całej tkanki tłuszczowej, tylko tak jakby części jej. Czy jest możliwe pozbywanie się jakiejś, określonej ilości tłuszczu z brzucha? Jakie to niesie za sobą konsekwencje? Czy można ten zabieg połączyć z zabiegiem powiększania piersi implantami silikonowymi.?

Witam.

Zabieg liposukcji jest zabiegiem konturowania sylwetki poprzez usuwanie zbędnych depozytów tłuszczu. Jak najbardziej możliwe jest ustalenie jakie regiony zostaną poddane terapii oraz następnie przybliżona ilość tkanki tłuszczowej do usunięcia.
Konsekwencje zabiegu liposukcji to możliwy krwiak, siniaki, przedłużone gojenie, nierówności.
Łączenie zabiegu liposukcji oraz powiększania piersi jest jak najbardziej możliwe.
Można też wykonać zabieg liposukcji oraz powiększyć piersi tłuszczem własnym, aczkolwiek jest wymagana wcześniejsza dokładna konsultacja.