Implant antykoncepcyjny a stosowanie tabletek hormonalnych

witam chciałabym się dowiedzieć czy podczas gdy mam założony implant w ręce mogę brać dodadkowe hormony? dzisiaj byłam u pani doktor która przepisała mi "mercilon " ponieważ mój okres trwa już od pół roku ( z miesięczną przerwą w której miałam bardzo brzydko pachnący śluz byłam z tym u lekarza robili mi cytologię i powiedzieli że wszystko jest ok.) proszę o porady co mam robić czy brać te tabletki czy też nie czytałam opinie o tych tabletkach i nie są za ciekawe. z góry dziękuję .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro lek został zalecony przez specjalistę ginekologa to nie ma powodu dla którego miałaby Pani nie rozpocząć terapii. W razie wystąpienia niepokojących dolegliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.