Infekcja dróg oddechowych u 56-latki

Dalej o mojej mamie 56 lat po dwoch tygodniach po ooeracji spadl jej tlen we krwi i znowu podloczyli ja na jeden dzien do respiratora stwierdzili infekcje drog oddechowych po wybudzeniu zyla trzy dni ponoc przyczyna zgonu byly problemy z oddychaniem powiekszona aorta a to wszystko przesto ze byla sparalizowana i niechodzila czy to mozliwe dzien przed smiercia z nia gadalam i sie smiala i nawet juz niegadala dziwnych zeczy i jadla normalnie pila wszystko bylo ok dlaczego nagle umarla

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznych, aby móc się wypowiedzieć. Jeżeli śmierć nastąpiła w szpitalu proponuję udać się na odpowiedni Oddział i poprosić o kartę wypisową Mamy, w tym momencie będzie Pani miała napisane co się zadziało.