Intensywna chemioterapia po medulloblastomii

Witam Przeszedlem intensywna chemioterapie po medulloblastoa i radio terapie. Nie chronilem glowy przed sloncem. Leczenie zakonczylem prawie 9 lat temu, a wlosy na glowie nie rosna tak jak powinny... stosowalem maseczke wax pilomaxu i wlosy pojawily sie na glowie, jednak tylko po bokach, a na reszcie glowy tylko baby hair i koniec... Moze jakis pomysl o co chodzi ? z gory dziekuje Pozdrawiam Daniel

Działanie cytostatyków bywa stałe na cebulki włosowe. Poza tym, jako mężczyzna jest Pan w gorszej sytuacji. Status hormonalny nie wspiera Pana włosów. Można spróbować ostrzykiwania dwutlenkiem węgla i osoczem bogatopłytkowym, jednak nie dostanie Pan 100% pewności o skuteczności.