Interpretacja poziomu żelaza we krwi

Zrobiłam badanie na poziom żelaza, wynik to 8,4 umol/I 9,0-30,4 L . Proszę o pomoc w interpretacji tego wyniku, mam problem z żelazem od dawna,zrobiłam tak kontrolnie a nie chcę czekać na wizyte. Dziękuję
Aleksander Ropielewski

Przed rozpoczęciem leczenia suplementacyjnego żelazem prosze wykonać badanie poziomu transferyny i ferrytyny a także morfologii krwii aby ustalić rodzaj niedokrwistości.