Interpretacja USG ślinianek i opuchlizna szyja

Panie doktorze proszę o interpretację USG ślinianek: Powiększone węzły chłonne w okolicy ślinianki prawej o wymiarach 15*8. Poza tym pozapalne węzły chłonne po prawej stronie szyi o wymiarach do 18*3mm. Ślinianki przyuszne i podżuchwowe o prawidłowej strukturze echa z drobnym torbielowatym guzkiem śr. 3,6 mm w śliniance lewej. Szyja spuchła po prawej stronie, od lipca pobolewa, spuchła w październiku z prawej strony przy żebrach z przodu klatki piersiowej. Jak mam się leczyć? Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.