Interpretacja wyników nasienia u 24-lata

Witam, Proszę o interpretacje wyników nasienia męża: 24 lata, nie pali, nie pije. kolor słomkowy, upłynnienie 15 min, odczyn nasienia 7,8, objętość 2,6 ml, koncentracja plemników 35,0 mln/ml, liczba plemników w ejakulacie 90 mln, ruch postępowy 6%, ruch całkowity 66%, brak ruchu 34%, plemniki o prawidłowej budowie 1%, koncentracja komórek okrągłych 7,0 mln/ml. Czy jest aż tak źle. Mamy możliwość na poprawę wyników? Do jakiego specjalisty się udać? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę udać się do lekarza urologa/seksuologa po badaniu bedziemozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.