Interpretacja wyników testów na różyczkę

Witam, Bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyników testów na różyczkę; przeciwciała IgG 22,9 IU/ml(wynik dodatni >=10,00, wynik ujemny 0,0-4,9) przeciwciała IgM 0,09 Index ( wynik dodatni 1,60 i powyżej, wynik ujemny <1,20 ) Jestem w 10 tygodniu ciąży. Z góry dziękuję Asia

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik wskazuje na przebyte zakażenie lecz bez poznania awidnosci nie mozna sie wypowiedziec. Proponuje udac wie do lekarza prowadzacego ciąże.