Interpretacja wyniku badania angioTK jamy brzusznej

Proszę o interpretację badania angio tk-jamy brzusznej. Nieznaczne pogrubienie opłucnej na wys. pól dolnych obu płuc. Wątroba niepowiększona, o obniżonej densyjności. Widoczne drobne dość liczne węzły chłonne krezkowe. Drobne nadłamania blaszek granicznych trzonów w dolnym odcinku kr Th objętym zakresem badania najpewniej o charakterze guzków Schmorla. Opisałem tylko to co jest jakieś takie dziwne wszystko inne pisza ze jest ok.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety nie znam powodu wykonywania badania, jednakże powyższy wynik nie wskazuje na żadna poważną patologię czy odchylenie od stanu prawidłowego. Jedynie obraz kręgosłupa może wskazywać na zmiany zwyrodnieniowe. Pozdrawiam