Interpretacja wyniku badania USG kończyny dolnej
interpretacja wyniku badania usg konczyny dolnej - drobne zwapnienia w okolicy przyczepu wspolnego przywodzicieli obnizona echogenicznosc sciegien bez widocznego wzmozonego unaczynienia - zmiany pourazowe lub przeciazeniowe

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Magdalena StusiĹska
73 poziom zaufania
Tak jak napisano w wyniku- najprawdopodobniej doszło kiedyś do urazu lub przeciążenia kończyny, a zmiany powstałe w wyniku gojenia są teraz widoczne w USG.