Interpretacje wyniku badania kręgosłupa u 34-latka

Proszę o interpretacje: obniżenie krążków L3/4 i L4/5,L3/4 w przyległych częściach trzonów kręgów zmiany szpiku typu Modic I,L3/4 centralnia-lewoboczna protruzja krążka międzykręgowego szerokości do 4,7mm w wymiarze AP. Wymiar AP worka oponowego zredukowany do 8- 8,5mm. Całkowity wymiar AP kanału kręgowego w granicach normy. L4/L5 płaska protruzja krążka międzykr., szerokości 3mm uciska worek oponowy.Wymiar ap kanału kręgowego zredukowany do 10,5mm. od L2 do L5 drobne guzki Schmorla.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna łączna ocena powyższego badania wraz z bezpośrednim badaniem lekarskim, proszę koniezcnie udac sie do lekarza zlecającego powyzsze badanie.