Jadłospis dla rocznego dziecka

Witam, mam prawie rocznego syna i chciałabym wiedzieć jaki jest przykładowy jadłospis dla dziecka. Co powinno jeść w jakich ilościach. Proszę o rade.

Witam
w jadłospisie rocznego dziecka powinny znajdować się owoce, warzywa, kaszki, pulpeciki drobiowe. Posiłki powinny być wdrażane o stałych porach, w mniejszych ilościach a częściej, 5 posiłków dziennie.