Jak alkohol wpływa na mózg podczas przyjmowania paroksetyny?

Mam pytanie odnośnie łączenia paroksetyny z alkoholem. Wiem, że nie należy spożywać alkoholu, ale w ostateczności jak to wpływa na mózg, umysł? Prosiłbym o informację, jaki to ma wpływ.

Niekorzystny wpływ! Konieczna pełna konsultacja neurologiczna,
Warto zastanowić się nad trybem zycia przyczynami zabuzreń astroju i stosować się do zaleceń lekarzy. Odstawienie alkoholu!! Sport i zdrowy tryb życia poprawią ogólną kondycję i nastrój . Pozdrawiam i zapraszam