Jak ćwiczyć biceps po operacji kręgosłupa?

witam :) Jestem po operacji ktęgosłupa już z 5 lat miałem operacje na skolioze :) wyprostowanie kręgosłupa i mam sie dobrze.Mogę dzwigać jedynie do 25 kg chciałbym zadbać o mięśniie np biceps i brzuch zrobić co polecicie ?

Najlepiej w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem specjalistą rehabilitacji. To on przedstawi po analizie klinicznej Pana przypadku odpowiedni sposób postępowania i ćwiczenia.