Jak dalej postępować z taką raną?

Witam mam problem, zraniłem się tydzien temu o metal, ale rana przy dotyku mnie dalej boli i wygląda jakby miał mini siniaka tuż przy ranie, rana jest w miare długa ma ogoło 4cm szerokości, nie mam gorączki ani dreszczy, ropa też się nie wydobywa ale martwi mnie że przy dotykanie tego siniaka wokól mnie boli, rana powstała na skutek uderzenia więc przez pierwsze dni myślałem że to siniak połączony z raną ale po tygodniu zaczynam mieć wątpliwości, z góry dziękuje za odpowiedź
MĘŻCZYZNA, 26 LAT 8 miesięcy temu

Krwiak (siniak) powstał najpewniej w skutek uderzenia i nie powinien Pana niepokoić. W opisanym przez Pana procesie gojenia się rany nie dostrzegam nieprawidłowości. Jeżeli ból nie ustąpi, a dodatkowo pojawi się obrzęk lub wyciek konieczna będzie konsultacja chirurgiczna.