Wyznaczanie daty porodu

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Dzień dobry,

zabieg laparoskopowy, który Pani przeszła wydaje się być optymalnym rozwiązaniem w sytuacji, która Panią dotknęła. Przyjmuje się, że po takim zabiegu utrzymuje się niewielkie plamienie, które stopniowo się zmniejsza i zanika w ciągu kilku dni. Napawać niepokojem natomiast powinny takie objawy jak obfite krwawienie, gorączka, nieprzyjemny zapach wydzieliny z pochwy. Wystąpienie powyższych objawów jest wskazaniem do zgłoszenia się do lekarza. Innym objawem, któremu warto się przyglądać w kontekście usunięcia ciąży pozamacicznej jest podwyższony poziom hCG. Poziom tego hormonu należy skontrolować, aby mieć pewność, że zabieg przebiegł pomyślnie. Więcej informacji uzyska Pani pod poniższymi linkami. Życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności.

https://zdrowie.parenting.pl/laparoskopia-ginekologiczna

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-krwawienie-po-zabiegu-laparoskopii-jest-normalne

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty