Cebion multi - jak długo można podawać?

Witam, jak długo można podawać cebion multi? Ja podaję cebion multi już prawie 3 miesiące 5 kropelek dziennie. Synek ma 10 miesięcy. Czy mogę dalej podawać cebion multi czy już powinnam odstawić produkt? Czy cebion multi można podawać tak długo jak się chce i nie ma to większego wpływu na zdrowie? Wybrałam cebion multi po przeczytaniu opinii, że cebion multi uzupełnia witaminy i substancje odżywcze. Słyszałam też że cebion multi jest dobry w okresach wzrostu i szybkiego rozwoju dziecka. W takim razie do kiedy powinnam podawać cebion multi, żeby to miało sens? A jeżeli cebion multi podaję już wystarczająco długo to czy synek powinien zażywać jakieś inne specyfiki? Będę wdzięczna za polecenie jakichś witamin, suplementów itp. Chcę żeby syn zdobył dużą odporność zanim pójdzie do przedszkola i będzie narażony na infekcje. Są produkty, które w tym pomogą i czy odstawić cebion multi? Pozdrawiam!

WSKAZANIA:
Zapobieganie niedoborom witamin lub uzupełnienie istniejących niedoborów, np. w trakcie i po długotrwałych schorzeniach, szczególnie infekcjach przebiegających z podwyższoną temperaturą ciała; w okresie szybkiego wzrostu i rozwoju organizmu; w okresie intensywnego wysiłku fizycznego, jak również podczas stosowania diety eliminacyjnej.