Jak długo można stosować lek Priligy?

Dzień dobry czy lek Priligy jest faktycznie lekiem sprawdzonym , który działa i spełnia oczekiwania ? Czy działa podobnie jak produkty reklamujące w telewizji ? oraz jak długo można stosować ten lek ?

Witam.

Jest to jedyny (o ile mi wiadomo) zarejestrowany i dostępny lek stosowany w leczeniu przedwczesnego wytrysku.

I to jest jego podstawowe wskazanie do stosowania, w odróżnieniu od innych leków przeciwdepresyjnych, z grupy SSRI czy też pozostałych grup, wykazujących podobne działanie.

Wg CHPL dane dotyczące skuteczności i bezpieczeństwa stosowania leku przez >24 tyg. są ograniczone.
Należy więc przyjąć, że można go stosować bezpiecznie nie dłużej niż 24 tygodnie.

Jest to "pełnoprawny" lek a nie lek homeopatyczny, ziołowy czy suplement diety.