Jak długo trwa leczenie uczucia wrażliwej skóry?

Lecze się od kilku lat. Ostatnio został mi przepisany lek zotral 50 mg a teraz zwiększony do 100 mg gdyż lek zaczął stopniowo działać. Cierpię na taką dolegliwość jak "wrażliwa skóra" a mianowicie od dwóch lat odczuwam uwierania każdej bielizny, szwów. Chciałabym zapytać co to może być naprawdę za "zjawisko" somatyczny objaw ? Ile może potrwać leczenie tego dziadostwa ?:(

Lek. Tomasz Budlewski

Po przeanalizowaniu wszystkich danych lekarz prowadzący określi odpowiedni plan leczenia i dalszego postępowania diagnostycznego .