Jak długo utrzymuje się bolesność po zabiegu usunięcia nerki?

jak długo ma prawo boleć po usunięcu prawej nerki i odrętwiałego mejsca po operacji pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli ma Pani na myśli ranę po zabiegu, dolegliwości bólowe mogą się utrzymywać nawet do kilku tygodni. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą urologiem podczas wizyty kontrolnej.