Jak długo utrzymuje się efekt po pogrubieniu członka?

Powiekszenie czlonka. Jak długo utrzymuje się efekt po pogrubienie czlonka kwasem hialuronowym? Czy to prawda że do 2 lat? Czy to zawyżone dane podawane przez lekarzy medycyny estetycznej?

Dzień dobry, efekty po powiększaniu penisa kwasem hialuronowym (wydłużenie i powiększenie obwodu prącia) są natychmiastowe i utrzymują się do dwóch lat. Do powiększania penisa używa się kwasu hialuronowego usieciowanego, gęstego, co powoduje, że okres utrzymywania sie kwasu w miejscu podania jest dłuższy, w porównaniu do preparatów kwasu hialuronowego o niskiej gęstości lub nieusieciowanych. Należy pamiętać, że okres ten uzależniony jest od ilości enzymu hialuronidazy w ograniźmie pacjenta. Eznym ten występuje u każdej osoby. Osoba, która cechuje się wysokim poziomem tego enzymu może szybciej rozłożyć kwas hialuronowy. Należy też pamiętać, że ekekt powiększania penisa będzie też stopniowo ulegał zmniejszeniu z biegiem czasu, tzn. członek nie będzie wyglądał tak samo 10 dni i 1,5 roku po powiększaniu ponieważ kwas hialuronowy będzie stopniowo degradowany. Należy też pamiętać, że w każdym momencie można podać dodatkową ilość kwasu hialuronowego. W razie dalszych pytań zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam.