Jak innowacyjnie można wyleczyć oponiaka mnogiego?

Witam, Moja mama ma oponiaka mnogiego (rozsiewowego) jakie są sposoby na pokonanie tej choroby - gdy mamy kolejne wznowy w głowie i kręgosłupie (neurochirurg wysyła znów na radiologiw która nic nie pomogła ? Wiem że jest:gamma knife, cyber-nóż Czy jeszcze Państwo coś znacie innowacyjnego bądź czy są prowadzone jakieś ,,eksperymenty,, ?

Lek. Tomasz Budlewski

przede wszystkim zależy od umiejscowienia i wielkości zmian, konieczne jest konsylium złożone z neurochirurga i radioterapeuty aby ustalić najbardziej optymalne postępowanie.