Jak interpretować wynik badania krwi u 33-letniej kobiety?

Amylaza 122 U/L, glukoza 105 mg/dl, MCH 32,8 pg mam 36 lat proszę o informację co to oznacza czy natychmiast powinnam udać się do lekarza i jakiej specjalizacji

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Nie wiadomo z jakiego powodu były wykonane badania i czy były na czczo. Aby poprawnie zinterpretować wyniki badań potrzebna jest wiedza na temat stanu klinicznego pacjenta. W takiej sytuacji powinna Pani udać się do lekarza rodzinnego.