Jak interpretować wynik badania krwi u osoby w ciąży?

Witam. Mam 35 lat i jestem w 9 tyg ciąży. Otrzymałam wyniki krwi i niepokoi mnie Hemoglobina- 7,0 mmol/L (7,1-10,2) Hematokryt-0,333 L/L (0,370-0,470) Monocyty-0,42 x10'3/u/L (0,24-0,36) Wcześniej miałam badania i monocyty % były podniesione a teraz odwrotnie. Przeszlam mononukleoze i cytomegalie w zeszłym roku. Proszę o odpowiedź. Dziękuje i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

A ja pozostałe wyniki ? Proszę zgłosić się z wynikami do lekarza prowadzącego ciąże raczej dalsza obserwacja