Jak interpretować wynik badania tarczycy u osoby po porodzie?

Witam odebralam wynik tsh i ft4 Tsh 4,74 norma do 4,2 a Ft4 12,87 przy normie 12. Dodam ze dwa miesiace wczesniej mialam robione badanie w zwiazku z arytmia serca i Tsh wynodilo tylko 2,17. Czy mam juz niedoczynnosc? Dodam ze 9 miesiecy temu urodzilam dziecko i wczesniej zawsze mialam idealny TSH

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje powtórzyć badania lacznie z ft3 i udac sie do lekarza rodzinnego