Jak interpretować wyniki bada TK głowy u 32-latka?

Witam. Mialem robiona tomografie komputeriwa glowy ze wzgledu na objawy, takie jak nocne dretwienie rak, bol nog podobny do zakwasow, oraz lekkie bole glowy i wrazenie otumanienia. W opisie tomografii niepokoi mnie fragment:cechy zaniku korowego w okolicy czolowej i ciemieniowej. Mam 32 lata. Jako 6cio latek przechodziłem zapalenie opon mozgowych. Przez te objawy nabawilem sie nerwicy hipohondrycznej. Prosze o odpowiedz czy jest sie czym martwic. Dziekuje i pozdrawiam

Witam serdecznie, na to pytanie powinien odpowiedzieć Panu neurolog, który skierował Pana na te badania.
Nie leczy się opisu szczególnie jeżeli jest on niepełny.
Skąd Pan wie co było przyczyną nerwicy ?
Czy bierze Pan leki przeciwnerwicowe ?
Czy jest pam leczony psychoterapeutycznie ?
Czy badał Pan sobie poziom stresu ?

Radziłbym więc spytać nerurologa i skunsultować się z psychoterapeutą.

Pozdrawiam