Jak interpretować wyniki badań USG brzucha u 36-latka?

Witam serdecznie, Byłbym wdzięczny za udzielenie mi informacji na temat jednego ze wpisów w badaniu USG, a mianowicie: - śledziona niepowiększona(11cm), uwidoczniono-w okolicy okołonerkowej-nieregularną, heteroechogenną zmianę, z pojedynczymi zwapnieniami, o wym. 3,3 na 2,8 cm. Zmiana wydaje się mieć łączność ze śledzioną. Nie uwidoczniono w niej przepływu w opcji PD. Brak powiększonych węzłów chłonnych w jamie otrzewnej. Po za tym wpisem jest wszystko OK a ja czuję się dobrze. Co to jest? Dzię

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki . Proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie