Jak jeszcze zdiagnozować przyczynę mojego bólu głowy?

Hej mam straszny problem ze sobą bez przerwy boli mnie głowa chodzi o to właśnie że nie normalnie mnie boli dziwne odczucie mam nie umiem normalnie funkcjonować czuje jakby mi mózg szalał biorę różne leki przeciwbólowe i nie przechodzi mi rb rezonans magnetyczny i wyszło że jest dobrze te problemy mam od paru lat nikt nie może mi pomóc nie wiem co to może być czuje że to nie jest normalny ból proszę mi pomóc

Aby rozpoznać migrenę należy wykluczyć inne przyczyny bólu głowy i do tego sa badania obrazowe, najlepiej byloby wykonać badanie metodą NMR z kontrastem, wskazane jest też badanie EEG i dopiero po tych badaniach wdrożyć odpowiednie leczenie. Istnieje cała gama leków , które można stosować. Należy jednakowoż pamiętać , że nalezy wystrzegac się leków popularnych czesto nadużywanych , często reklamowanych w telewizji ) leki te bowiem uszkadzaja tylko watrobe albo blonę sluzową żoładka. Aktualnie stosuje się bezpiecznie tzw sumatryptany i leki wspomagające Prosze napisać jakie leki były stosowane do tej pory. Ciekawe u jakiego lekarza sie Pani leczy, czy jest Pani ze Szczecina ? Mozna ewentualnie zadzwonić do mej rejestracji godzinowej i umówić się na wizytę. Zapraszam. Podaję numer telefonu do rejestracji godzinowej : 694661666 Należy dzwonić każdego dnia powszedniego do godziny 17 i dokonana będzie rejestracja Bardzo ważny jest wywiad chorobowy i dokładne określenie charakteru bólu tj czy np jest on poprzedzony objawami ocznymi? czy promieniuje do gałki ocznej, czy z bólem wystepuje łzawienie z oka itd