Dlaczego mam ciągłe bóle głowy mając 24 lata?

Witam od 3 miesięcy mam przewlekłe, silne bóle głowy. Bóle nasilają się przeważnie przy wysiłku fizycznym i przy wysokiej temperaturze. Do bólu dołączają się okropne zawroty głowy, nudności a w konsekwencji wymioty. Średnio raz w tygodniu mam silny atak związany właśnie z wymiotami i zawrotami głowy , czuję się wtedy, jak "pijana", wszystko "wiruje", natomiast bóle głowy są cały czas . Po konsultacji neurologicznej- stwierdzono migrenę; jednak po braniu zapisanych środków nic nie jest lepiej (tabletki biorę już od miesiąca), planuję jeszcze konsultacje laryngologiczna ..gdzie jeszcze się udać, co robić ?

Aby rozpoznać migrenę należy wykluczyć inne przyczyny bólu głowy i do tego sa badania obrazowe, najlepiej byloby wykonać badanie metodą NMR , wskazane jest też badanie EEG i dopiero po tych badaniach wdrożyć odpowiednie leczenie.
Istnieje cała gama leków , które można stosować. Należy jednakowoż pamiętać , że nalezy wystrzegac się leków popularnych czesto nadużywanych , często reklamowanych w telewizji ) leki te bowiem uszkadzaja tylko watrobe albo blonę sluzową żoładka. Aktualnie stosuje się bezpiecznie tzw sumatryptany i leki wspomagające Prosze napisać jakie leki były stosowane do tej pory. Ciekawe u jakiego lekarza sie Pani leczy, czy jest Pani ze Szczecina ? Mozna ewentualnie zadzwonić do mej rejestracji godzinowej i umówić się na wizytę. Zapraszam. Podaję numer telefonu do rejestracji godzinowej : 694661666 Należy dzwonić każdego dnia powszedniego do godziny 17 i dokonana będzie rejestracja Bardzo ważny jest wywiad chorobowy i dokładne określenie charakteru bólu tj czy np jest on poprzedzony objawami ocznymi? czy promieniuje do gałki ocznej, czy z bólem wystepuje łzawienie z oka itd