Jak leczyć cykle bezowulacyjne?

Witam. Wraz z partnerem staramy sie o dziecko 10msc bez skutku. Wydaje mi sie ze mam cykle bezowulacyjne. Mam synka 3 letniego (nie jest jego ojcem) staralam sie o niego 8 msc. Obecny partner zażywa sterydy wiec i może to być przyczyną ale wydaje mi sie ze wina lezy po mojej stronie. O co moze chodzić. Bardzo chcemy miec dzidziusia. Co zrobić? Jakie badania wykonać? Pozdrawiam serdecznie

Witaminy w ciąży

Lek. Michał Lenard

Konieczna będzie wizyta u ginekologa, który Panią zbada, przeprowadzi wywiad i zleci badania dodatkowe, żeby ustalić przyczynę Pani problemu. Pozdrawiam!