Jak leczyć długo utrzymującą się zgagę?

mam zgagę w nocy pomimo ze biore juz bioprazol od 4 miesięcy zgaga nie ustępuje badanie gastrologiczne wykazało przełyk prawidłowy linia zet nieregularna wpust poszerzony dno żołądka wysklepione prawidłowo błona śluzowa zaczerwieniona z cechami stanu zapalnego w okolicy odzwiernika drobne nadżerki pokryte hamatyną odżwiernik drożny opuszka i część pozaopuszkowa dwunastnicy bez zmian co dalej robic czy zmienic lek na jaki

Lek. Tomasz Budlewski

zgłosić się do lekarza kierującego na zabieg najlepiej gastroenterologa i kierować się jego zaleceniami . sadze ze należy rozszerzyć diagnostykę