Jak leczyć głęboką anhedonię?

Witam, potrzebuje konkretnej pomocy. Od dziecka byłam nerwowa chorowałam na nerwice 5 lat niestety trzy lata temu przerodziła się w ciężką depresje endogenna, została zdiagnozowana. Leczyłam się venlafaxyne 300 razem z mirtagenem 45 6 miesięcy potem brintellix 15 mg rok i teraz uporała się ze wszystkim oprócz anhedoni lub aleksytymii. Mianowicie zerowe libido, derealizacja od trzech lat 24h na dobę, nie odczuwam żadnych emocji, uczuć. Nie czuje zdenerwowania, stresu, napięcia, smutku o pozytywnych nie wspomnę. Przeszłam w sumie 9 psychoterapii niestety specjaliści okazali się niedouczeni. Wiem ze mogę wyzdrowieć tylko za pomocą leku. Od tego roku biorę brintellix Mirtagen oraz fevarin od kilku dni czuje lekki wzrost libido na 2-3 sekundy . Czy jest mi ktoś w stanie napisać jakie leki powinnam włączyć. Czy któryś lekarz wyleczył u pacjenta głęboką anhedonie. Leczę się u specjalisty cały czas. Ale proszę o Państwa pomysły

Dzień dobry, jeśli chodzi o dobór leków, to w tej kwestii wypowiedzieć się może wyłącznie lekarz. Chciałam jednak dodać, że nawet w przypadku depresji endogennych, wskazany jest udział w psychoterapii, bo to ona otwiera na emocje, a nie leki. Leki zwykle tłumią uczucia i emocje, a w dużych dawkach mogą także stłumić popędy czyli obniżyć poziom libido. Sugeruję, by porozmawiać o Pani problemach z lekarzem, ale także ponownie rozważyć psychoterapię. Najbardziej skuteczna jest terapia długoterminowa, a nie krótkoterminowa (np. behawioralno-poznawcza). Polecam długoterminową terpię psychodynamiczną lub psychoanalityczną. Pozdrawiam