Jak leczyć guzy w obrębie twarzy?

Mam guza, możliwe że to malformacja naczyniowa, nikt w okolicy nie chce podjąć się leczenia (złe umiejscowienie ) koło nerwu twarzowego przy kącie żuchwy z przepływem żylnym i tętniczym 2,5cm x 1,4cm x 2,6 cm gdzie się zgłosić? Jaka klinikę wybrać? Należy to wycinac czy wystarczy obserwować?

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy od wielkości szybkości wzrostu i dolegliwości proszę zgłosić się do lekarza chirurga naczyniowego