Jak leczyć lęki i nerwicę natręctw?

Witam lecze sie na nn leki i terapia. Na poczatku byl to niby zawal pozniej lek przed nozami i utrata kontroli teraz odczuwam lek jak ide chodnikiem ze padne zemdleje w sklepach tez pojawia sie i nie moge patrzec na regaly wtedy spuszczam wzrok. Czy to caly czas nn ??.Moze lek. sie pomylila i to jest jakas chor. psych. ?? lek i terap. twierdza ze nn. Jakie jest prawdopodobienstwo ze mogly sie pomylic ?? Terapeutka twierdzi ze podczas terapii objawy moga sie nasilic. Czy to prawda ?? Dziekuje .

Najlepiej do PSYCHIATRY i PSYCHOLOGA
Może też do NEUROLOGA
Konieczna pełna konsultacja, ocena stanu ogólnego, neurologicznego, obciążeń chorobowych, wyników badań, przyjmowanych leków! .
Może są też inne zaburzenia : niedoborowe, krążeniowe, spadki ciśnienia tętniczego???
Pozdrawiam