Jak leczyć nadżerki nadwpustowe?

Witam,pana lekarza,mam pytanie odnośnie bólu przełyku,ostatnio zatrułem sie i wymiotowałem prawie cały dzień,i teraz bardzo boli mnie w klatce,aż boli mnie w plecach,mam stwierdzone nadżerki nadwpustowo.Proszę mi poradzić jak pozbyc się bólu bo bardzo mnie boli nadole nad splotem i plecy,proszę o szybka poradę .Z góry dziękuję ps.leki biorę mesopral 40 2 razy dziennie ale i tak bardz boli

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć