Wodniak jajowodu i usunięcie nadżerki

Witam. U mojej żony zdiagnozowano wodniaka jajowodu ( ok 44mm) i jest przed usunięciem nadżerki (wycięciem kawałka ). Czy może mieć to wpływ na ogólne samopoczucie ? Z badań krwi wyszedł stan zapalny czy może być z tym związany ? Po za tym kłucia w klatce - czy mogą one mieć podłoże stresowe związane z niedługim zabiegami ? Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak bóle w klatce piersiowej mogą wynikać ze stresu aczkolwiek bez badania lekarskiego i wykonanie ekg nie można się wypowiedzieć odnośnie rodzaju znaczy przyczyny bólu w klatce piersiowej. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Co do samopoczucia opis całej sytuacji może powodować złe samopoczucie, zapewne małżonka się bardzo martwi. Stan zapalny może wynikać ze zmian opisanych ale nie jest to pewne w 100%