Czy osoba z wodniakiem jajowodu może normalnie funkcjonować?

Dzień dobry, mam zdjagnozowanego wodniaka prawego jajowodu o wymiarch 4cm (stan zapalny). Czy w tym wypadku mogę normalnie funkcjonować? (Mam na myśli wysiłek fizyczny typu: bieganie lub wspinaczka górska). Czy dieta też może w jakiś sposób wpływać na negatywne rozwijanie się zapalenia?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zastosować leczenie które zastosował lekarz badający a co do wysiłku to Początkowo mała intensywność