Jak leczyć powiększony węzeł chłonny w pachwinie?

Witam! Mój syn ma 2 lata i wczoraj wyczułam w lewej pachwinie powiększony węzeł chłonny , przy dotyku sie porusza.Jest wielkości małej fasoli .A drugiej pachwinie teź lekko wyczuwalny ale zdecydowanie mniejszy. Nie wiem od kiedy on jest bo trafiłam na niego przypadkiem podczas smarowania kremem. Kilka dni temu poparzył nogi w pokrzywach , do tego tydzień temu miał ukąszenia od komara które rozdrapał a teraz ma katar. Na początku kataru lekka temperatura 37,5 .Dziś już temperaturaw normie .

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć