Jak leczyć powikłania po modelowaniu policzków?

Witam, trzy dni temu byłam na zabiegu modelowania policzków. Pani miała mi je tylko lekko unieść, z jednej strony jest bardzo dobrze. Natomiast drugi policzek jest opuchnięty i pod palcami czuje, że jest tam dużo materiału. Wcześniej miałam powiększone usta i to właśnie taki rodziaj obcej tkanki, takie mam wrażenie. Natomiast Pani powiedziała mi że widocznie wkuła się w naczynie i asymetria twarzy to normalny objaw przejściowy, że wszystko ułoży się w ciągu 14 dni. Myślę o rozpusczczeniu tego kwasu hialuronowego ale boje się. Proszę o poradę. Pozdrawiam Joanna.

Z opisu może wynikać, że z jednej strony policzka jest krwiak.
Jeżeli nie odczuwa Pani dolegliwości bólowych warto zaczekać 2 tyg do wchłonięcia się. W tym czasie wskazana obserwacja objawów. W razie niepokojących sygnałów - pilny kontakt z lekarzem który wykonał zabieg,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel