Jak leczyć przedawkowanie witaminy A u 5-miesięcznego synka?

Witam, podejrzewam u swojego 5 miesięcznego synka przdawkowanie wit a. Skóra od noworodka smarowana była linowagiem a e, potem mascią robioną zalecaną przez pediatrę również z wit a i e. Obecnie synek ma azs. Jest karmiony piersią i niemal od każdego warzywa i owocu dostaje wysypki na brzuszku a skóra na zgięciach w łokciach,pod kolanami i na stopach czerwieni się. Czy może to być spowodowane nadmiarem tej wit w organizmie. Jeśli tak, to jak się go pozbyć? Nadmienię, że sporzywalam kwasy dha w dziwnnej dawce 800mg, jadłam dużo marchwi i jajek. Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierować się zaleceniami lekarza specjalisty dermatologii prowadzącego