Jak leczyć ranę po operacji wstawienia stentów?

Moja mama ponad 2 m-ce temu miała operacje, w której lekarze wstawiali stenty oraz bajpasy. Operacja podobno się udała. Niestety miejsce nacięcia strasznie się paskudzi. Teraz zrobiła się bardzo duża rana otwarta, przez którą wszystko widać. Jest bardzo obrzydliwa, cały czas ropieje, krwawi i się powiększa. Co parę dni chodzi do lekarzy ale mówią tylko o amputacji oraz przepisują leki przeciwbólowe i jakieś maści. Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc, poradę od innych lekarzy specjalizujących się w Chirurgi Naczyniowej.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza prowadzącego leczenie na kardiochirurgii i kierowac się jego zaleceniami