Jak leczyć silne stany lękowe z wymiotami i biegunką?

Witam 2 dni temu wiązalam włosy opuściłam głowę na dół i nagle w prawej dziurce nosa poczułam pieczenie i tak jak by coś się rozlalo uczucie zachłyśnięcia po czym wystąpił ból oka a następnie ból pieczenie z prawej strony szyi i kłujaco piekący ból z prawej strony glowy. Co to mogło być? Dodam że po tym wieczorem miałam silne stany lękowe z wymiotami i biegunka.

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam,
nerwica objawia się różnymi dolegliwościami somatycznymi. Jeśli lekarz, po konsultacji i przeprowadzeniu badań diagnostycznych wykluczy chorobę somatyczną, wówczas należy skonsultować się z psychiatrą/psychologiem. Terapia daje możliwość pracy nad psychicznymi problemami i negatywnym myśleniem. Wspomaga powrót do równowagi psychicznej, dzięki zmianom błędnych przekonań oraz rozwiązywaniu trudności.
Pozdrawiam serdecznie.
Monika Prus
www.renovo-lublin.pl