Jak leczyć stany depresyjne?

Nie za bardzo wiem jak to opisać. Mam prawdopodobnie depresje i stan wściekłości bez powodu na ludzi jakich spotykam. Wybuchy złości zdążają sie bardzo często nie panuje nad tym. Są momenty że płakać mi sie chce nie mogę zasnąć w nocy. Na reklamach czy podczas filmów się wzruszam że potrafię się popłakać. Czy powinnam się zgłosić gdzieś? Czy w warszawie są jakieś placówki na NFZ do psychologa czy psychiatry? Momentami mam wszystkiego dosyć nawet ja sama sobie przeszkadzam. Mam wrażenie że wręcz przeniosłam się w czasie. Ludzie są dziwni wręcz głupi liczy się dla każdego tylko on sam nie ma nikogo kto by spojrzał na człowieka z przyjaznym odczuciem tylko wyzysk od pewnego czasu mam wrażenie że nawet zaczęłam gardzić ludźmi. Czy ktoś jest w stanie pomóc? Czasem mam chęć aby ludzkość znikła chciałabym się odciąć od wszystkiego co mnie otacza. Ciężko to opisać słowami potrafię mieć przeplatane uczucia w ciągu dnia złość przykrość potrafię się zaraz zacząć śmiać

Witam Panią,
Nie wspomina Pani nic o tym, jaki tryb życia Pani prowadzi.
Czy przeżywa lub przeżywała Pani jakieś stresujące sytuacje?
Czy w Pani życiu wydarzyło się coś szczególnego?
Problemy z kontrolowaniem emocji i nadmierna nerwowość
są najczęściej reakcją obronną ludzkiej psychiki na stres,
lęk czy traumatyczne przeżycie z przeszłości.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas
osobistej konsultacji, po wnikliwym wywiadzie i zbadaniu
okoliczności, które doprowadziły do opisanych zaburzeń.
Jeżeli zauważa Pani coś niepokojącego w swoim
zachowaniu i występują trudności z efektywnym
radzeniem sobie z emocjami i ze stresem, należy
jak najprędzej skonsultować problem z psychologiem.
Żeby Pani pomóc, trzeba poznać dokładnie naturę
Pani problemu, dotrzeć do źródła Pani złości i trudności
z opanowaniem emocji i na tej podstawie opracować
właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do spotkań terapeutycznych,
podczas których odzyska Pani spokój, równowagę
wewnętrzną oraz zdobędzie Pani umiejętność radzenia
sobie z emocjami i ze stresem.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype

Hanna Markiewicz,
psycholog,
e-mail: psycholog24x@gmail.com
tel. 505 075 298,
http://psycholog24online.pl