Dlaczego jestem nadmiernie emocjonalna?

Jestem osobą nieśmiałą, pobudzoną, trudno mi nawiązać kontakt z kimś krótkie zdania, mam emocje, bardzo się przejmuję wszystkim co się dzieje dlatego że w miejscu pracy nie tolerują mnie inni unikają rozmowy, kontaktu wzrokowego i odwracają twarz by mnie nie widzieć. Nie zrobiłam nic żadnej osobie. Nie powinnam tak mieć do końca. Przeżywam to teraz. Do tego stresuje się bardzo w pracy. Nie jestem osobą pewna siebie. Od wielu lat mam problemy negatywnymi myślami przez różne negatywne doświadczenia. Nerwowa jestem bardzo. Z tarczycą nie mam problemów żadnych. Cieszyć nie mogę z niczego już wręcz
KOBIETA, 35 LAT 9 miesięcy temu

Sugeruję umówić spotkanie z psychologiem, którzy wspólnie z Panią przeanalizuje doświadczane trudności i pomoże w znalezieniu rozwiązań.

Witam Panią,

Najczęściej problemy z kontrolowaniem emocji nadmierna

nerwowość, napady złości i agresja są reakcją obronną

ludzkiej psychiki na stres, lęk czy trudne, bolesne doświadczenia.

Bardzo często bolesne zdarzenia z przeszłości uniemożliwiają

nam normalne funkcjonowanie, gdyż wpływają na wszystkie obszary

egzystencji i sprawiają, że człowiek nie potrafi cieszyć się życiem.

Poza tym nieadekwatna samoocena, i brak wiary w swoje możliwości,

też negatywnie wpływają na wszystkie obszary Pani funkcjonowania

i sprawiają, że , tworzy Pani w umyśle wypaczony obraz samej siebie,

co pogłębia jedynie niską samoocenę i rodzi agresję lub poczucie

przygnębienia.

Żeby Pani pomóc, trzeba poznać dokładnie naturę Pani problemu,

dotrzeć do źródła Pani trudności z opanowaniem emocji i na tej podstawie

opracować właściwą metodę terapii.

Zachęcam Panią do omówienia problemu z psychologiem i do spotkań terapeutycznych, podczas których odzyska Pani równowagę wewnętrzną oraz zdobędzie Pani umiejętność

radzenia sobie z emocjami, ze stresem i trudnymi sytuacjami.

Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,

to zapraszam do kontaktu.

Istnieje możliwość konsultacji online,

np. za pośrednictwem komunikatora Skype

Hanna Markiewicz, psycholog,

e-mail: psycholog24x@gmail.com

tel. 505 075 298,

https://psycholog24online.pl/