Jak leczyć takie napięcie mięśni?

Witam mam 23lata problem który będę opisywał zaczął się jakoś w wieku 18 lat Otóż mam ciągle napięcie miesni Od szyi karku i klatki piersiowej do samego dołu miednicy i kończyn Dodatkowo bolą mnie plecy skręca mi miednice , generalnie cały chodzę pospinany Byłem u fizjoterapeuty parę razy Porozluzniał mi spięte miesnie Czułem się dobrze ale tylko przez 3 dni Potem znów zaczęło się to samo czyli w ciągu dnia o różnych porach czuje jak coraz bardziej jestem spięty od góry do dołu Dodam jeszcze że jestem osobą która bardzo się stresuje wszystkim przejmuje Czuje jakiś niepokój lęk Dlatego pisze do was bo nie wiem gdzie szukać pomocy Czy u psychoterapeuty czy jakiegoś neurologa ? Bo naprawdę nie wiem od czego zaczął Sam fizjo powiedział że to będzie raczej wywołane przez stres Przeszkadza mi to w życiu codziennym Wierzę że uda mi się to zdiagnozować i wyleczyć

Jeżeli fizjoterapeuta uznał, że objawy te związane są ze stresem, zachęcam do konsultacji z psychoterapeutą oraz może do serii masaży u dobrego masażysty. Pozdrawiam ciepło