Jak leczyć te obfite krwawienia po porodzie?

Dzień dobry Jestem siedem miesięcy po porodzie i mam bardzo obfite krwawienia miesięczne tzn. tampony muszę wymieniać co godzinę,podpaski zmieniać w nocy a mimo to zdarza mi się że nie zdążę. Był to moj drugi poród. Po pierwszym wszystko było ok w tym względzie. Czy powinnam się udać do ginekologa czy jeszcze czekać bo być może się to unormuje?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć