Jak leczyć ten silny ból przy rwie kulszowej?

Dzień dobry mam problem z rwa kulszowa od pięciu tygodni .Były zastrzyki ,leki ,prądy,laser aż w końcu skończyło się w piątek blokadą po której miała być w końcu ulga .Ból się jeszcze nasilil i nadal boli a już tydzień minął.Czy blokadę można powtórzyć co można jeszcze zrobić.Prosze o odpowiedź bo nie wiem co robić

Owszem, można. Uważam jednak, że najbardziej pomocna będzie konsultacja z dobrym fizjoterapeutą, terapia manualna i ćwiczenia wzmacniające korpus (wykonywane pod okiem specjalisty).