Jak leczyć wszystkie zatoki przynosowe bezpowietrzne, polipowate masy w świetle jam nosa?

Dzień dobry. Panie Doktorze mój syn (22 lata) od 2001r choruje na astmę i nieżyt nosa. W 2005 pojawiły się polipy. Miał 3 lub 4 operacje po których szybko odrastały. Każdy wynik TK (3) był prawie taki sam: Wszystkie zatoki przynosowe bezpowietrzne, polipowate masy także w świetle jam nosa, powodujące całkowitą bezpowietrzność zatoki szczękowej, sitowia, zatoki czołowej i klinowej.. masy wpuklają się do nosogardła. kompleksy ujściowo przewodowe obustronnie niewydolne. Czy jest szansa na wyleczeni

Dobry alergolog zeby stwierdzic podłoże alergiczne tych polipów i odczulać. Dobry kliniczny chirurg głowy i szyi zeby endoskopowo wreszcie to dokładnie zooperować i całe życie potem tego pilnować.